■ HARMONOGRAM KONKURSU/ COMPETITION SCHEDULE
17.11.2018 (sobota/Saturday)
18.30 / 6.30 pm Sala Teatralna (budynek A, III p.)
Theatre Hall (building A, 3rd floor)
Losowanie kolejności przesłuchań /
Draw of the order of performances
19.00/7 pm Koncert / Concert
20.00 – 22.00 Próby akustyczne uczestników sesji przedpołudniowej /
acoustic rehearsals of the participants of the morning session
18.11.2018 (niedziela/Sunday)
8.00 – 10.00 Sala Teatralna (budynek A, III p.)
8 am – 10 am Theatre Hall (building A, 3rd floor)
Próby akustyczne uczestników sesji popołudniowej /
acoustic rehearsals of the participants of the afternoon
session
9.30 / 9.30 am Spotkanie Jury / Meeting of the Jury
10.30 – 13.30 Sala Teatralna / Theatre Hall
10.30 am – 1.30 pm Przesłuchania I Etapu / 1st stage of the competition
13.30 – 15.00 przerwa obiadowa / lunch break
1.30 pm – 3 pm
15.00 – 18.30 Sala Teatralna / Theatre Hall
3 pm – 6.30 pm Przesłuchania I Etapu / 1st stage of the competition
19.00 / 7 pm Sala Teatralna / Theatre Hall
Oficjalne Otwarcie Konkursu / Official Opening of the Competition
KONCERT INAUGURACYJNY / INAUGURATION CONCERT
wykonawcy / performers:
Szymon Michalik – fagot / bassoon
Roma Orłowska – fortepian / piano
Po koncercie próby akustyczne uczestników, którzy wystąpią podczas przesłuchań sesji przedpołudniowej w dniu 19.11.2018 /
After the concert – acoustic rehearsals of the participants who will perform during the morning session auditions on 19 November 2018.
19.11.2018 (poniedziałek, Monday)
8.00 – 10.00 Sala Teatralna (budynek A, III p.)
8 am – 10 am Theatre Hall (building A, 3rd floor)
Próby akustyczne uczestników sesji popołudniowej /
acoustic rehearsals of the participants of the afternoon session
10.00 – 13.30 Sala Teatralna / Theatre Hall
10 am – 1.30 pm Przesłuchania I Etapu / 1st stage of the competition
13.30 – 15.00 przerwa obiadowa / lunch break
1.30 pm – 3 pm
15.00 – 18.30 Sala Teatralna / Theatre Hall
3 pm – 6.30 pm Przesłuchania I Etapu / 1st stage of the competition
19.30 / 7.30 pm Sala Teatralna / Theatre Hall
Ogłoszenie wyników I Etapu /
Announcement of the 1st Stage results
20.00 / 8 pm Próby akustyczne uczestników II etapu sesji przedpołudniowej /
Acoustic rehearsals of the participants of the 2nd round performing in the morning session
20.11.2018 (wtorek, Tuesday)
8.00 – 10.00 Sala Koncertowa (budynek E, I p.)
8 am – 10 am Concert Hall (building E, 1st floor)
Próby akustyczne uczestników sesji popołudniowej /
acoustic rehearsals of the participants of the afternoon session
10.00 – 13.30 Sala Koncertowa/ Concert Hall
10 am – 1.30 pm Przesłuchania II Etapu / 2nd stage of the competition
13.30 – 15.00 przerwa obiadowa / lunch break
1.30 pm – 3 pm
15.00 – 18.30 Sala Koncertowa / Concert Hall
3 pm – 6.30 pm Przesłuchania II Etapu / 2nd stage of the competition
19.30 / 7.30 pm Sala Koncertowa / Concert Hall
Ogłoszenie wyników II Etapu /
Announcement of the 2nd Stage results
Po ogłoszeniu wyników próby akustyczne uczestników Finału /
After the announcement of the results – acoustic rehearsals of the participants of the Final
21.11.2018 (środa, Wednesday)
11.00 – 14.00 Sala Koncertowa (budynek E) / Concert Hall (building E)
10 am – 2 pm Przesłuchania Finałowe / Final stage
17.00 / 5 pm Sala Koncertowa / Concert Hall
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród/
Official announcement of the competition results
and awards ceremony
Koncert Laureatów Konkursu / Concert of the laureates
19.00 / 7 pm Uroczyste zakończenie Konkursu /
Official closing of the Competition
21 listopada 2018 roku, o godz. 17.00, w Sali Koncertowej AMKL, odbędzie się ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, koncert laureatów oraz uroczyste zakończenie konkursu.